Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte:

„Korpo – exit”

Spotkania i warsztaty dedykowane dla wszystkich, którzy rozstali się (sami, lub zostali zwolnieni), albo planują się rozstać z korporacją z różnych powodów. Spotkania mają na celu pokazać, że takie wydarzenia są pewnym procesem, który należy przepracować, poznanie innych, którzy są w podobnej sytuacji – takie doświadczenia odbudowują poczucie pewności i niwelują przekonanie, że to pracownik ponosi winę za zaistniałą sytuację, nawet jeśli sam odchodzi. Kolejnym etapem są warsztaty na których uczestnicy nabywają umiejętności odnajdowania się w procesie zmiany.

 

„Zlot oszustek”

Spotkania dedykowane dla kobiet chcących zbudować swoje poczucie wartości i uwierzyć, że odnoszone sukcesy nie są kwestią przypadku, lecz ich ciężkiej pracy i inteligencji w oparciu o zjawisko „syndromu oszusta”.

 

„Mój jest ten kawałek podłogi – czyli moja strefa komfortu jest ok”

Warsztaty dla osób, które nie są zainteresowane opuszczaniem swojej strefy komfortu i czują się osaczone przez panujący kult zmian. Na spotkaniach rozprawiamy się z mitami dotyczącymi powszechnie uznawanymi za rozwojowe i oczekiwane od wszystkich.

 

 „Kolacja bez przemocy. 3 ZET przemocy pasywnej – zrozum, zidentyfikuj, zaradź”

Skierowane do różnych środowisk. Do ludzi biznesu, na różnych stanowiskach, chcących podzielić się swoimi doświadczeniami, wątpliwościami w tematyce relacji interpersonalnych w zespole. Do poszukujących rozwiązania trudnych sytuacji, konfliktów jawnych i ukrytych w grupie pracowniczej. Do osób prywatnych chcących wyzwolić się z bycia ofiarą lub sprawcą przemocy pasywnej w prywatnym lub zawodowym środowisku.